Siatka, supy, aktywne spędzanie czasu i ognisko nad morzem

Weekendowy obóz sportowy

1-3/4/5 września 2023

Dąbki (pow. sławieński)

Aktywne spędzanie czasu z pozytywną ekipką

Czy to już legendarny iwent? Jeszcze nie, kultowy może też jeszcze nie, ale to na pewno jeden z lepszych pomysłów jakie znamy na spędzenie weekendu.
Jedziemy w przepiękne miejsce, a w programie aktywne spędzanie czasu, integracja, cała masa aktywności sportowych, gry, zabawy i wiele innych. Do tego pozytywnie zakręcona ekipka i niezapomniane przeżycia w pakiecie 🙂
Zielony Pelikan to pozytywnie zakręcone osoby, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Co dla innych jest złą pogodą, albo powodem do narzekania dla nas pachnie jak przygoda. Jeśli nie ruszasz się z domu bez plecaka pełnego dobrego humoru i uwielbiasz aktywnie spędzać czas to właśnie Ciebie zapraszamy na naszą wyprawę!

Zobacz wideo z jednego z naszych ostatnich wyjazdów

Kilka foteczek 🙂

Aktualna edycja

Dąbki,  1-3/4/5 września 2023

Weekendowy Obóz Sportowy – siatka, supy, aktywne spędzanie czasu i ognisko nad morzem

W tej edycji Weekendowego Obozu Sportowego wybieramy się nad morze do miejscowości Dąbki w powiecie sławieńskim. Nasze domki znajdują się niedaleko morza, są w fajnym standardzie. Nasze domki są 4-6-osobowe.

Polskie plaże to jakaś absolutna petarda, a pierwszy weekend września to jedna z najlepszych opcji wyjazdu nad morze, bo wg wieloletnich statystyk woda w morzu jest wtedy najcieplejsza (dane statystyczne), jest relatywnie duża szansa na spoko pogodę no, a nad morzem już o ⅘ mniej parawanów rozstawione (dane zebrane empirycznie ? ).

Ten Weekendowy Obóz Sportowy zrealizujemy w formule ogniska na plaży, siateczka na plaży plus supowanie na morzu i inne plażowe aktywności (np. futbol flagowy, piłeczka, frisbee i wiele innych). Oczywiście wszystkie aktywności sportowe są dla chętnych, można się po prostu oddać bardziej czillowym aktywnościom i do tego też z pewnością w naszej ekipce znajdą się kompani.

Na wieczory zaplanowaną mamy integrację przy ognisku na plaży. Czekamy jeszcze na ostateczną zgodę na organizację ogniska, ale już raz ten proces przechodziliśmy i wszystko było okay, więc teraz też nie spodziewamy się problemów

Poza tym planujemy też, oczywiście dla chętnych pierwszą ever zreazlizowaną pezez nas bitwę na balony wodne  ?

Podstawowa część wyjazdu trwać będzie weekend od piątku do niedzieli, ale podczas tego wyjazdu będzie też opcja zostania na jeden lub dwa dni dłużej ?

Jak zawsze liczba miejsc ograniczona i w tym wypadku nie mamy możliwości dorezerwowania dodatkowych domków. Jeśli ktoś chce przyjechać na wyjazd w sobotę to poproszę o wiadomość na priv. Zapisy na wyjazd ruszają w niedzielę 16 lipca o godzinie 20:00 ?

Najczęstsze pytania

To nasza sekcja FAQ

Jeśli masz inne pytania śmiało pisz, z chęcią odpowiemy 🙂

W cenie mamy dwa noclegi w ogrzewanych domkach w fajnym standardzie, ognisko na plaży, deski SUP do dyspozycji oraz sporo sprzętu do sportów plażowych 🙂

Tak, zapraszamy wszystkich, którzy nie ruszają się z domu bez plecaka pełnego dobrego humoru 🙂

Na miejsce wyjazdu trzeba dojechać samodzielnie. Aby być ekologicznymi i ekonomicznymi przed wyjazdem organizujemy “nasz wewnętrzny autostop”, tak aby połączyć tych ludzi co mają miejsca w autach z tymi co chcą jechać

Wyżywienie we własnym zakresie

Domki są 4-6 osobowe

Zapisy ruszą w niedzielę 16 lipca o godzinie 20:00 i będą dostępne pod linkiem: https://zielonypelikan.pl/zapisy

Nie przegap zapisów!

Zostaw maila, a damy Ci znać jak będzie się działo