Jak to działa?

Jeśli wygrałeś jakiś gadżet, ale już go masz lub chcesz go zamienić na coś innego to jesteś we właściwym miejscu. Poniżej znajdziesz tabelę aktualnych kursów wymian obowiązujących danego dnia (uwaga: kursy mogą, a nawet będą się zmieniać 🙂 ).

Jak to czytać?

Np. jeśli mam 6 smyczy to mogę je zamienić na worek, okulary lub komin.  Jeśli mam 3 worki to mogę je zamienić na kubek podróżnika (zamiast 3 worków może być np. komin oraz worek oraz 6 smyczy) itd. Uwaga wymiany działają tylko w jedną stronę, czyli nie można zamienić 6 smyczy na worek, ale nie można worka zamienić na 6 smyczy.

UWAGA: Jeśli chce się wymienić produkty z tej samej kategorii to trzeba dołożyć dwie smycze. Czyli jeśli chcesz zamienić worek na komin albo odwrotnie to trzeba dołożyć dwie smycze. Czyli np. jeśli chcesz komin to musisz dać worek i dwie smycze.

Jak wymienić?

Warunkiem wymiany są rzeczy w stanie nieużywanym i jeśli były opakowane to zapakowane w oryginalne opakowanie (np. okulary w folii, komin w folii, kubek w kartonie itd.).

Jeśli chcesz coś wymienić napisz do Krisa lub do fanpage’a Zielonego Pelikana, co chcesz wymienić i przyjdź na siatkę lub kosza. Życzę owocnych wymian 🙂